Slide background
Slide background
Slide background

hacked by:

ID-AnonymouS'[K]

V rámci odborného programu pro vás chystáme středeční studentskou konferenci obohacenou o autentické zkušenosti ze života s epilepsií. Ve čtvrtek bude program zacílen na posluchače z řad učitelů. Proběhne blok přednášek a praktický workshop s diskuzí pod vedením odborníků na epilepsii.

 

Organizátor zabezpečuje a hradí: dopravu do Olomouce, stravu v průběhu konference, společenský, kulturní a sportovní program a také ubytování. Hosté ze vzdálenějších destinací (100 km a více) mají v případě zájmu nárok na ubytování na dvě noci (ve středu i ve čtvrtek). Ostatním hostům nabízíme ubytování zdarma ze čtvrtka na pátek.

 

O projektu Epischool

Zmenšit rozsah sociálního vyloučení žáků s epilepsií prostřednictvím aktivit realizovaných učiteli a zhodnotit přípravu učitelů k práci s dětmi postiženými epilepsií jsou hlavní cíle mezinárodního projektu EpiSchool, na němž spolupracují polský Instytut Matki i Dziecka, Pedagogická fakulta Varšavské univerzity, irská Royal College of Surgeons a Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. V průběhu projektu bylo provedeno dotazníkové šetření, které u více než 1200 třídních učitelů a učitelů tělesné výchovy v České republice a Polsku zjišťovalo úroveň znalostí a přístup učitelů k žákům s epilepsií. Ze získaných dat budou vytvořeny vzdělávací publikace informující o problematice epilepsie ve školském prostředí, včetně praktických pokynů pro práci s dětmi s tímto onemocněním. Projekt je financován z programu Erasmus+.

 

Více na www.epischool.upol.cz

logo UP horizont bila cz logo FTK horizont cb inverze cz logo EPISCHOOL bila CZ logo Erasmus plus logo SZU pro EPISCHOOL logo KLIKO