Slide background
Slide background
Slide background

hacked by:

ID-AnonymouS'[K]

Konference Pohyb a zdraví 2017 proběhne v areálu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v olomoucké městské části Neředín. 

 

Fakulta tělesné kultury UP

třída Míru 117 | 771 11 Olomouc

WWW: www.ftk.upol.cz

 

Aplikační centrum BALUO

U Letiště 32 | 771 11 Olomouc

WWW: www.acbaluo.cz

 

Umělecké centrum UP | konvikt

Univerzitní 3 | 771 47 Olomouc

WWW: www.uc.upol.cz

 

MAPA OLOMOUCE s vyznačením důležitých konferenčních míst zde

 

Do Olomouce přijedu 

- autem:

Nechte se vést výpadovkou směr Konice na okraj města, kde se rozkládají také městské hřbitovy a velké parkoviště. Areál fakulty je naproti.

 

- vlakem:

Od hlavního nádraží vás k fakultnímu areálu dovezou tramvaje linky č. 7, směr Neředín, krematorium, od konečné zastávky je to k fakultě jen několik desítek kroků. Případně můžete využít autobus MHD linky č. 26 ve směru Topolany, opět vystoupíte na zastávce Neředín, krematorium. Cena obyčejné jízdenky je 14 Kč v automatu a trafice / 18 Kč sms jízdenka ve tvaru DPMO na číslo 90206 / 20 Kč u řidiče. Ve všední dny jízdenka platí 40 minut. Případně můžete jít pěšky podél tramvajových kolejí, od nádraží k fakultě je to cca 5 km. 

 

- autobusem: 

Dálkové autobusy vás přivezou na autobusové nádraží v Hodolanech, ze zastávky Aut. nádraží - podchod můžete využít tramvaje linky č. X4 nebo městských autobusů k přesunu na zast. Hlavní nádraží, kde přestoupíte na tramvaj linky č. 7 směr Neředín, krematorium. Případně opět můžete jít pěšky, od autobusového nádraží je to k fakultě cca 6 km. 

 

For foreign participants: 

Fly to airports in Brno, Praha or Ostrava, then go by train to Olomouc. From main station you can take tram no. 7 to Neredin, krematorium. Ticket costs 14 CZK. 

 logo UP horizont bila cz logo FTK horizont cb inverze cz logo EPISCHOOL bila CZ logo Erasmus plus logo SZU pro EPISCHOOL logo KLIKO