Slide background
Slide background
Slide background

hacked by:

ID-AnonymouS'[K]

Olomouc nabízí pestrou paletu kulturního a volnočasového vyžití. Můžete vyrazit na prohlídku památek historického jádra, které je druhou nejvýznamnější městskou památkovou rezervací v České republice, navštívit některé ze zdejších muzeí, užít si představení v Moravském divadle nebo se projít po parcích, které obklopují centrum města, či vystoupat alejí k bazilice na Svatém Kopečku, oslovit vás může také nabídka místních hudebních klubů. A samozřejmě nechybí množství barů a hospůdek, které vás přijmou s otevřenou náručí.


V době konání konference Pohyb a zdraví v Olomouci probíhá mezinárodní festival Divadelní Flora, který je chválen nejen pro kvalitní program, ale také skvělou atmosféru. Pokud se vám nebude chtít z Olomouce po skončení konference odjíždět, můžete v pátek 19. května zůstat na Muzejní noc, která otevře všechny možné výstavní prostory ve městě. Sluší se i upozornit, že u příležitosti Mezinárodní dne muzeí je ve čtvrtek 18. května vstup do Arcidiecézního muzea, Muzea moderního umění nebo Vlastivědného muzea volný.

 

Podvečerní procházka Olomoucí
Pro zájemce je ve čtvrtek po skončení odborného programu připravena podvečerní komentovaná procházka Olomoucí, během které zavítáte do historického centra města i na jeho novější předměstí. Na trase (cca 3,5 km) je počítáno s možností "úniku" na galavečer v Uměleckém centru UP (viz Společenský program). 

průvodce Martin Višňa, PR oddělení FTK UP

sraz 18:15 před Aplikačním centrem BALUO

 

 

 

logo UP horizont bila cz logo FTK horizont cb inverze cz logo EPISCHOOL bila CZ logo Erasmus plus logo SZU pro EPISCHOOL logo KLIKO